La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

1

City to najlepsza drużyna na świecie w grze piłką. Wygraliby całą edycję gdyby nie wczorajsze odpadnięcie. Bayern to by zmietli z planszy, nie wspominając o psg czy zwłaszcza BVB. Niebywała drużyna. Tydzień temu napisałem, że Ancelotti będzie chciał zamurować, zagrać na 1-0. Nie myliłem się, nareszcie dobrze coś wytypowałem bo tak to była porażka z tym obstawianiem. City można pokonać tylko sposobem oraz bardzo dużym szczęściem. Lunin fenomenalny, Rudiger tak samo, tylko z jednym błędem (bramkowym) ale tak to ta dwójka rozegrała partidazo. Obawiano się o Nacho, ale nie pęknął.

11

@VegetaPolska "Wygraliby całą edycję gdyby nie wczorajsze odpadnięcie."

:=]. Gdyby nie przeciwnik, to by wygrali.

0

@VegetaPolska City da się pokonać jak masz 7 chłopów do biegania i walki. Real po za obroną właśnie ma takich pomocników.

0

@VegetaPolska gdyby gdyby gdyby, gdyby Antwerpią miała lepszych piłkarzy też mogłaby powalczyć o półfinał
Tak mieli pozamiatać real a co z tego wyszło ? To że lekko zmaścili sprawę

0

@budel17 ale ja się bardzo z tego cieszę. Jestem dumny z awansu, z gry defensywnej. Real wygrał to sercem i płucami, natomiast nie będę mówił że gra piłką mi się podobała bo mi się nie podobała. Ale cel uświęca środki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?