- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1635 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1635 Culés
3
2
@takisobiektos Jak to dobrze że Philadelphia,nie zrobiła w tym meczu choke'a.
1
@FcPortoFan1999 A blisko byli.
0
@BartqRKO Byli w zasadzie o włos od porażki.Co innego granie na Knicks,a co innego na Boston.
0
@FcPortoFan1999 Jeden pies. Nie wróżę im i tak niczego dobrego w play-offach. Embiid wygląda źle i raczej nie jest zdrowy.. znowu.
0
@BartqRKO Na Knicksów,mają przynajmniej jakieś szansę.
2
@takisobiektos @BartqRKO @FcPortoFan1999 Bulls maja ogromna szansę zagrać w I rundzie. Graja bardzo dobrze. 76 nie skreślam szczególnie po jednym meczu. Fakt Batum dzisiaj wygrał Wam mecz i to może w zupełności wytarczyć na połamanych Knicksów. Sam postawię na awans w tej serii na 76 w 6 meczach.
To raz a dwa nie macie Doca Riversa a to już jest +2 do zwycięstwa
0
@fart Niby mamy Nursa, ale wczoraj przy obronie strefowej Miami to chłop nie wiedział co się dzieje. Plus taki, że to graliśmy przeciwko najlepszemu trenerowi w lidze, więc teraz powinno być lepiej.
1
@fart W II rundzie,Milwaukee Riversa to jest szansa na finał konferencji!
1
@BartqRKO No właśnie Miami to nie sa placki a Spo w PO to zupełnie inny poziom i mimo tych trudności ledwo bo ledwo jednak wygraliście. W I rundzie będzie zupełnie inne granie.
@FcPortoFan1999 Uważam, że bez antka Bucks przegraja serię z Pacers.
1
@FcPortoFan1999 @fart Też jestem zdania, że Indiana walnie Bucks.
2
@fart @BartqRKO @FcPortoFan1999 Pacers z Bucks maja 4-1 w tym sezonie, wiec tym bardziej że Bucks bez Antka to Pacers to bierze.
2
@takisobiektos Doc będzie mówił po przegranej serii, że to wina Giannisa. Z nim by wygrali!