La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

konto usunięte

5

Nasi najwięksi Cule - Auba i Luuk radzą sobie znakomicie w tym sezonie. Auba półfinał LE i najprawdopodobniej król strzelców a Luuk notuje najlepszy sezon w karierze i król strzelców w Eredivisie pewnie wleci na luzaku mimo że teraz Pavlidis ma tyle samo bramek co on.

1

@Emhyr Tymczasem Lewy, który w lidze jest za Ukraińcem, który dopiero przyszedł do La Liga xD

2

@AlexDark00 Gościu przestań bredzić. Gdyby Lewandowski grał w PSV to także byłby liderem strzelców Eredivisie. Myślę, że i Lewandowski z Barcą mogliby teraz być w półfinale LE ale 1/4 LM to większe osiągnięcie.

0

@AlexDark00 Już ich poziom lig nie ważny:D

0

@Stinger_ Mógłby, ale gra w Barcelonie także ma lepszych partnerów do pomocy i zarabia nieporównywalnie więcej od ww.

0

@Bagsik88 Lewy ma lepszych partnerów, gra w mistrzu swojej ligi. Dla porównania Auba gra w Marsylii, która jest średniakiem, a Luuk w PSV z ligi gdzie Ajax często wygrywał.

0

@AlexDark00 Przy Lewandowskim nie było z twojej strony takich argumentów, ale wiemy lubisz podwójne standardy;D

1

@AlexDark00 A Thomas Pekhart gra w Legii Warszawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?