La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

0

naszła mnie taka refleksja:

nie trzeba podejmować dyskusji nt komptencji Xaviego dotyczących trenerki na poziomie czysto sportowym. Te zapewne posiada jako swietny piłkarz środka pola, rządzący w najlepszej Barcelonie wszechczasów. Choć i tu czasem się zastanawiam: "czy rzeczywiście to taki genialny taktyk"? ale nie o tym chciałem

Co natomiast jest pewne, ten człowiek nie posiada Żadnych kompetencji charakterologicznych do prowadzenia ludzi, zespołow osobowych - nie tylko piłkarskich. Jest wielkim przegranym szukającym wymówek, nie widzących wad u siebie a u innych. Jest osobą nadpobudliwą , emanującą BEZRADNOŚCIĄ (słowo klucz w tym poście) czego dowodem jest kopanie wszystkiego wokół, obrażanie arbitrów itp. NIestety taka zła energia i bezradność , szukanie przyczyn porażek u wszystkich i wszystkiego wokół powoduje że on nie może tu zostać. Jeśli druzyna ma się odbuwać potrzebny jest trener pomiędzy Xavim a Valverde - tzn nie na totalnym spokoju, ale ktoś własnie pokroju Pepa czy Klopa - energiczny ale nie przekraczający pewnych granic..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?