- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
1
HIT kolejki w Ekstralidze żużla dzisiaj w Lublinie!
Lider Motor Lublin podejmie wicelidera Stal Gorzów. Początek meczu o godz. 20:30 na Eleven Sport.
Chciałbym dzisiaj zobaczyć jak napompowany Motor dostaje u siebie w palnik od Stali Gorzów, ale to niestety chyba mało realne.
Garść statystyk:
1. Motor i Stal od 2019 r. (awans Lublina do ekstraligi) mierzyły się przy Z5 w Lublinie łącznie 7 razy. Motor wygrał wszystkie 7 spotkań
2. Średni wynik punktowy wszystkich 7 spotkań? Motor - Stal 51,28 - 38,57
3. Jedynym zawodnikiem Stali, który wystąpił we wszystkim meczach Motoru ze Stalą przy Z5 był Szymek Woźniak. Zrobił w nich łącznie 38 punktów, co daje 5,4 pkt na mecz.
Prawdą też jest, że Stal przyjedzie dzisiaj w końcu w pełnym składzie. Myślę, że przy braku treningów na swoim torze Lublin może mieć jakieś tam problemy z dopasowaniem. Realnie patrząc, wynik w okolicach 49:41 jest dość prawdopodobny.
Przypominam, że na inaugurację Motor wygrał w Grudziądzu 52:38, a Stal pewnie pokonała u siebie Apator Toruń 51:39.
Mecz na pewno wart obejrzenia.
1
@Don Lucas jakby jechali w Gorzowie, to hit hitów, a tak myślę, że nie będzie za dużo emocji. Świadczy o tym fakt, że mecz jest w piątek, a wszystkie lepsze mecze według c+ są w niedzielę. I tak też uważam, że na papierze, niedzielne mecze będą dużo bardziej emocjonujące i zacięte.
0
@Don Lucas będzie po 45 w Lublinie. Stal w bardzo dobrej formie.
Toruń moze mieć kłopoty i wygra niewielką różnica
0
@michal26 mecz domowy a wyjazdowy to dwie rozne bajki
0
@mekston oczywiście, że tak, ale patrzę na takie rzeczy jak tor, jak forma zawodników, etc.