- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
5
Debiutant Joe O'Connor prowadzi po pierwszej sesji 7:2(!) z Markiem Selbym, robiąc przy tym dwa breaki +100 (122 i 101). Mocny szok, nie powiem. Choć oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone, bo tak wielki gracz jak Selby może wrócić do meczu w drugiej sesji, ale póki co jest to mocne zaskoczenie.
Przy okazji rozstawiony Zhang Anda odpada w pierwszej rundzie, przegrywając dość dotkliwie 4:10 z Jakiem Jones'em. Póki co dwóch snookerzystów z top16 odpadło już w I rundzie. Dzieje się.
@mekston @TheNekro94 @macio_944 @ranger3120 @budel17 @Kidd
2
@P33ck Faworyci zawodzą. Dobrze, że Trump dojechał.
W ogóle śniło mi się, że Osa odpadł w 1 rundzie, serio xD
1
@P33ck to moze byc turniej Trumpa ale chcialbym ta potrojna korone dla Osy
1
@P33ck strasznie gra Selby, oby to nie był jego ostatni mecz w karierze bo już takie pogłoski można było przeczytać
0
@budel17 nie sadze - Osa tez mial momenty ze wydawalo sie ze moze odejsc.
Nawet jakby zrobil sobie jakas przerwe to widac ze do 50 mozna grac