La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

konto usunięte

0

Możemy mówić wiele o Rumaku ale w sumie to oni z takim ŁKSem powinni wygrywać bez trenera. Przecież taki Karlstrom gra w reprezentacji Szwecji. Ishak i Velde regularnie strzelali w LKE. No nie może tak być

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 Generalnie to jest problem polskiej piłki, że te najmocniejsze kluby nie umieją zawsze tego potwierdzić na boisku. Lech, Legia i Raków powinny się tłuc o mistrza, lejąc takich ogorasów po 4:0, a widzisz jak jest.

2

@MesQueUnClub96 Samo to,że Oni grają z nimi jak równy z równym pomimo przewagi zawodnika..

konto usunięte

0

@P33ck no takie występy to wstyd zwykły.

1

@MesQueUnClub96 I Oni,mogą być na 2 miejscu xd

1

@MesQueUnClub96 to jest minus i plus tej ligi że tu każdy może ograć każdego nieważne kto w jakiej jest dyspozycji. Minus to śmieszny wyścig żółwi po tytuł a plus to to że mamy walkę do końca. Dzisiaj jeszcze Śląsk dostaje na łeb z legią i bawimy się dalej. A czołówka jest nieźle ściśnięta. Jedynie na przynajmniej następną kolejkę Jaga zapewniła sobie spokój i lidera.

0

@MesQueUnClub96 Z tą Szwecją to właśnie nie wiadomo do końca czy to dobrze.
Niby nazwa "mocna" ale na Euro nie pojadą, a pojedzie Polska więc można by rzecz, że polska Ekstraklasa ma większy poziom niż cała reprezentacja Szwecji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?