- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
82 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
28 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
3
Kolejny post o tym, że Dioz kradnie zdrowe zwierzęta, żeby naciągnąć na zbiórkę ludzi o dobrych sercach.
DIOZ oskarżony o przetrzymywanie psa i kłamstwa!
Owczarek Podhalański miał uciec z posesji. Właścicielka psa wstawiła post, w którym prosiła o pomoc w poszukiwaniu zwierzęcia. Niedługo po tym na instagrama DIOZu trafił film, na którym widać jak kobieta opiekuje się psem na pasie zieleni. DIOZ podał, że pies miał być porzucony na autostradzie w złym stanie. Ruszyła również zbiórka na platformie pomagam w związku ze znalezieniem psa.
Po tym wydarzeniu właścicielka psa próbowała skontaktować się z DIOZem, wstawiła również post o bezprawnym przetrzymywaniu jej zwierzęcia. Właścicielka owczarka została poproszona o przesłanie zaświadczenia o obowiązkowych szczepieniach a także DIOZ poinformował o zawiadomieniu policji o tej sprawie. Według DIOZu pies miał być bezsilny i posiadać wiele kleszczy oraz pcheł.
Po tym wszystkim w internecie wywołała się burza. Część internautów oskarżała DIOZ o przetrzymywanie zwierzęcia i kłamstwa w celu zyskania pieniędzy ze zbiórki. Na ten moment zbiórka na platformie pomagam zebrała ponad 9,5tys. złotych.
Około godziny 17 dnia dzisiejszego właścicielka psa poifnormowała, że dzięki policji i pomocy internautów udało jej się odzyskać swojego pupila. Według właścicielki pies jest zdrowy i nic mu nie dolega.
0
@Arden No niesamowite. Trzeba byc totalnym naiwniakiem aby ufać doniesieniom podobnych instytucji i dawać im kasę.