La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1635 Culés

0

Nie kumam czemu wiele osób tak się jara Christensem jako SPD, przecież to typowy SO, który świetnie broni, ale w rozgeraniu nic nam nie daje, chyba że chcecie żebyśmy stawiali autobus w polu karnym to okej ;)
Xavi się bardzo wzoruje na Guardioli, jemu przez jakiś czas wychodziła fajnie gra 5 SO w składzie, ale i tam zaczyna już się to sypac. U nas wczoraj w podstawowym składzie było aż 4 SO ! Jak wy chcecie przejąć takim składem kontrolę nad meczem? Przecież to proste, że jeśli my gramy defensywnie to przeciwnik może atakować większą ilością zawodników, ale jeśli byśmy mieli 2 SO, SpD z prawdziwego zdarzenia i bocznych obrońców którzy potrafią podłączyć się wysoko za akcja, to momentalnie przeciwnik musi się wrócić większą ilością zawodników na własną połowę.

0

@kaamil1910 Może dlatego, że jako jedyny z całej kadry radzi sobie na tej pozycji.

0

@fart świetnie sobie radził, najlepiej pokazują to straty kiedy jest tyłem do bramki przeciwnika, okej w destrukcji fajnie wygląda, ale nie na tym polega SPD

0

@kaamil1910 Nie mamy SPD z prawdziwego zdarzenia to gramy Krystkiem to proste. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?