La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

6

Wstyd mi za wypowiedzi działaczy. Po prostu się wstydzę. Zespół zagrał na miarę swoich obecnych możliwości, gdyby Kounde grał i na prawej i na lewej stronie to może by nawet udało się wygrać. Co nie zmienia faktu, że Xavi nie może być trenerem Barcelony. Osoba, która nie jest skłonna do samokrytyki nigdy nie pójdzie do przodu. Xavi jest zbyt mocno emocjonalnie związany z klubem i nie pozwala to na trzeźwą ocenę sytuacji. On wychodzi na konferencję i mówi to samo co ja przed telewizorem w nerwach.
Z drugiej strony Guardiola, który upokorzył Real Madryt u siebie i zabrakło im jednego gola wychodzi i mówi: Gratulacje dla Realu, strzelili więcej goli więc zasłużyli na awans.
Sytuacja z golem to nie wina sędziego tylko braku technologii.
Cubarsi przy karnym dał powód i impet, by Vasquez w niego wbiegł. W slow Motion to symuluka, z toku akcji to podcięcie.
Jedyna rzecz to karny na Yamalu, bo tam kontakt był, ale sędzia pewnie uznał, że „zbyt mały”.
Faul Camavingi niestety, ale był na żółtą kartkę. Ta akcja absolutnie nie przypominała tego faulu z PSG.
Mogliśmy zdecydowanie więcej otrzymać od innego sędziego, ale nie miałbym odwagi wyjść i powiedzieć, że nas przekręcili.

1

@insp1re dokładnie, napisałeś to samo co były sędzia, ten z tvp Rostowski. Napisał że wszystkie decyzje prawidłowe oprócz jednej, z karnym na Ferminie w akcji z Rudigerem. Aczkolwiek tyle meczów już widziałem i sędziowie z Hiszpanii nie gwiżdżą takich karnych, to nie był pierwszy raz.

0

@insp1re cytując Xaviego:
"Tak, na koniec po 38. kolejkach trzeba będzie pogratulować Realowi. Zagrali niezwykły sezon, przegrali tylko jeden mecz, tylko jeden. To niezwykłe. Gratulacje dla nich, bo prawie zamknęli ligę. "

0

@Azi Cytat przed tym, że sędzia nas oszukał i byliśmy wczoraj lepsi czy po?

0

@insp1re ja wiem że ciężko wejść na artykuł i przeczytać ;)

Pytanie było takie: "Po tym wszystkim, co mówiłeś o sędziach... Myślisz, że Real Madryt sprawiedliwie zostanie mistrzem, jeśli tak się stanie?"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?