- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
3
Ciężko szukać wymówek jak Barcelona kolejny raz frajersko przegrywa mecz, w którym już nawet dwa razy prowadzi
8
@FCB_dimiC to, że się prowadzi w meczu i potem taki mecz przegrywa nie oznacza od razu "frajerstwa"
Rozumiem przegranie meczu w ktorym prowadzisz dajmy na to 3-0, ale przegrana po wyrównanym meczu gdzie dodatkowo nie brakowało kontrowersji przeciwko nam to dalekie od frajerstwa.
1
@FCB_dimiC uważam, że dwumecz z psg i wczorajsze spotkanie z prześcieradłami to takie porażki, które nie były frajerstwem, ale dobrze odebrane mogą być przekute w scalenie drużyny. Nie było się za co wstydzić.
2
@mekston, owszem, tracenie bramek chwilę po wyjściu na prowadzenie i to jeszcze w tak żałosny sposób, kolejny raz to frajerstwo. Dwa razy mieli prowadzenie i dwa razy stracili je w głupi sposób, trzecia bramka dla Realu zresztą nie była lepsza.
Brak GL to kolejna żałosna sprawa w tej lidze, choć Canal+ wczoraj pokazywał, że według nich bramki nie było, ale nie wiem ile w tym prawdy. Sędziowie w La Liga to kolejny temat o którym ciężko wspomnieć jeszcze coś więcej.
Można było się spodziewać takiego wyniku po tym co zrobili z PSG. Wystarczył tydzień żeby zaprzepaścić cały sezon, nic się na błędach nie uczą mimo, że w ciągu sezonu kilka razy wyciągają wnioski od kilku lat
0
@Kozinho., a ja mam inne zdanie na ten temat, bo w obu meczach byli na dużo lepszej pozycji, a ostatecznie i tak to zaprzepaścili. Może frajerstwo to zbyt duże słowo, ale ciężko szukać pozytywów po takich meczach
0
@FCB_dimiC a kiedy się nie traci bramek / prowadzenia "w głupi sposób"?
straszy frazeologizm - mam wrażenie, że jak drużyna którejś ktoś kibicuje traci gola to często to pada. Tak jakby rywal też nie tracił goli w ten sposób.
Real skonstruował normalne akcje i strzelili z tego bramki, ale gole na 2-2 czy 3-2 to nie było jakieś niewiarygodne frajerstwo.
"Można było się spodziewać takiego wyniku po tym co zrobili z PSG. Wystarczył tydzień żeby zaprzepaścić cały sezon, nic się na błędach nie uczą mimo, że w ciągu sezonu kilka razy wyciągają wnioski od kilku lat"
Mistrzostwo to już dawno odjechało, a nie w tym tygodniu. To też średnio trafione. W tym tygodniu straciliśmy szansę na LM, ale wcześniej straciliśmy szansę na SPH, CdR, liga to częściowo już na jesieni było źle (porażka z Realem u siebie to było pierwszy cios i jakże ważny, a potem mecze z Villarreal czy Granadą).
Zatem absolutnie nie jest to tydzie gdzie "zaprzepaściliśmy cały sezon"
1
@mekston, normalne, że się traci bramki po błędach lub spektakularnych akcjach przeciwnika, ale Barcelona traci bramki często w podobny sposób, cały czas mówią, że wyciągają wnioski, a wszystko co chwilę się powtarza. Jeśli Tobie pasuje to jak prezentuje się drużyna od kilku lat to spoko, ale dla mnie to co robią od dobrych kilku już lat, po kilkunastu razach kiedy wyciągali wnioski jest śmieszne i nie mam ochoty nawet szukać argumentów żeby ich bronić
A masz pewność, że Real nie straciłby jeszcze punktów gdyby wczoraj Barcelona zgarnęła pełną pulę? Nie masz, a mecze które wymieniłeś wyżej to kolejne żałosne straty punktów, których taki klub nie powinien notować.
1
@FCB_dimiC "Jeśli Tobie pasuje to jak prezentuje się drużyna od kilku lat to spoko, ale dla mnie to co robią od dobrych kilku już lat, po kilkunastu razach kiedy wyciągali wnioski jest śmieszne i nie mam ochoty nawet szukać argumentów żeby ich bronić"
W którym miejscu napisałem, że podoba mi się to jak drużyna prezentuje się od kilku lat?
xD - to, że nie uważam porażki 3-2 po wyrównanym meczu z jedną z najsilniejszych ekip w Europie za frajerstwo nie znaczy tego co piszesz...
Nie wiem skąd sobie to wymyśliłeś i zupełnie inny wątek poruszyłeś ...
0
@mekston, bo to co oni wyprawiają od kilku lat powinno w końcu wpłynąć na to żeby z takim Realem na wyjeździe po wyjściu dwa razy na prowadzenie w końcu utrzymali te przewagę i nie prze**bali kolejny raz meczu. Oni grają w taki sposób od kilku lat, wyciągają wnioski, a za chwilę znowu jest to samo. To mam na myśli
0
@FCB_dimiC
"A masz pewność, że Real nie straciłby jeszcze punktów gdyby wczoraj Barcelona zgarnęła pełną pulę? Nie masz, a mecze które wymieniłeś wyżej to kolejne żałosne straty punktów, których taki klub nie powinien notować."
Matematycznie to i teraz Real może wszystko przegrać, a my wszystko wygrać.
Też nie masz pewności - czyli sezon nie jest stacony na tej zasadzie ;) Natomiat jednak oceniając z perspektywy historycznej (nikt na tym etapie sezonu z taką stratą nie zrobił majstra na 7 kolejek do końca), ale też formy i jednak nawet w najlepszym wariancie straty 5 pkt to wciąż byłoby bardzo bardzo dużo na tym etapie sezonu.
Baa przy wygranej 1 bramką, to Real mógłby sobie pozwolić w 6 meczach i na 1 porażkę i na 1 remis i tak miałby tytuł (przy założeniu, że wygrywamy wszystko do końca, co też byłoby problematyczne).
4
@FCB_dimiC Wszystko tylko frajerstwo. Śmieszne, Przegrywasz wyrównany mecz 3-2 to niby frajerstwo? co z tego, że w ost minutach.
0
@FCB_dimiC
Sezon temu przecież wygraliśmy mistrzostwo i strzeliliśmy w samej końcówce Realowi bramkę na 2-1 u siebie.
W poprzednim sezonie zagraliśmy kapitalny finał w SPH miażdżąc Real.
0
@mekston, no teraz przy stracie 11 punktów to już chyba najwięksi optymiści wierzą w tytuł, ale przy stracie 5 punktów gdzie Real ma ważną LM, a są wyjazdy chociażby do Sociedad to byłaby jeszcze szansa. Na pewno miałbym nadzieję gdyby wczorajszy mecz udało się wygrać, przynajmniej byłyby emocje być może do ostatniej kolejki
0
@mekston, a w ostatnich trzech meczach dostaliśmy w cymbał
0
@Kamiloza91 dla niektórych każda ale to każda porażka jest określana mianem "frajerstwa"
To nie jest normalne. Zapominają, że po dwóch stronach barykady grają piłkarze i to bardzo dobrzy piłkarze, a mówimy też o sporcie gdzie jest najwięcej niewiadomych vs wiele innych sportów.
0
@FCB_dimiC szansa i tak marginalna - plus mówimy "nawet o wygranej" a przecież w 90 minucie to była remisowa sytuacja. Czyli byłoby i tak 8 pkt i to też matematyczne szanse.
1
@FCB_dimiC idąc tą logika każda remontada to frajerstwo drużyny która przegrywa/remisuje?
2
@mekston No my jesteśmy zerami bez mentalu. Gdt my odrabiamy z 2-1 w Paryżu to jest fart.
0
@Kamiloza91 wtedy jakbysmy nie odrobili to bylony kolejne “frajerstwo”
1
@FCB_dimiC To kłamstwo czy żart? Czy jeszcze coś innego?
Komentarz usunięty
1
@FCB_dimiC To kłamstwo czy żart czy coś innego?