La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

0

Wszystkiego najlepszego dla Premiera RP. To co, może emeryturka?


konto usunięte

3

@Kgorecki2500 On taki stary wtf xD

konto usunięte

10

@Kgorecki2500 Dla porównania Kaczyński ma 74 - 7 lat różnicy, a jeden wygląda jak facet w średnim wieku (i przede wszystkim zdrowy psychicznie), a drugi jakby już miał być 1 nogą w trumnie i wypowiadający się jak ktoś z demencją.

4

@TheNekro94 7 lat w tym wieku to jednak spora różnica. Ale fakt, dobrze się Tusk fizycznie trzyma jak na swój wiek.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Zaraz zleci się fanbaza.

1

@TheNekro94 E no nie mów. Co by o Tusku nie powiedzieć nie jest jedną nogą w trumnie. Ze zdrowiem psychicznym to bym się też spierał haha.

A tak na poważnie to politycy po osiągnięciu wieku emerytalnego też powinni wy.... z sejmu a nie "do śmierci i dłużej".

0

@TheNekro94 jeśli Tusk wygląda na faceta w średnim wieku, to chyba mierzysz rosyjską miarą dla gości pijących litr samogonu tygodniowo xd

konto usunięte

0

@TheNekro94 No ja myślałem że Tusk jest gdzieś przed 60. Tak z 56-58 lat

0

@TheNekro94 Podstaw Bidena za Kaczora i masz to samo

konto usunięte

0

@Emhyr tak samo jak premier Izraela 74 lata ma xd. Nie dałbym mu tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?