- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 598 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 598 Culés
4
Xavi po dobrych, wygranych meczach: "Na pewno odchodzę"
Xavi po dwóch kluczowych klęskach sezonu: "To nie czas na to, zobaczymy"
Plus plotki o tym, że ma zmienić zdanie i przemyśleć decyzję.
Czy jest ktoś w stanie to w jakikolwiek racjonalny sposób wyjaśnić, jaki proces myślowy zaszedł w jego głowie i w głowach naszego zarządu zachodzi od dawna?
Ja nic z tego nie rozumiem.
0
@TR3YWAY może są jakimiś coachami, afirmacje stagnację mastur.. i takie tam. Celebrują jakieś duże wydatki. Sekta. Stanowski musi wjechać z dziennikarskim zerem i ich wyjaśnić
0
@TR3YWAY to prostę xavi jest sportowcem może niechcieć rzegnać się z takimi 2 wynikami.Jest ambitny i trudno mu się z tym pogodzić.
0
@Borneo "to prostę xavi jest sportowcem może niechcieć rzegnać się z takimi 2 wynikami.Jest ambitny i trudno mu się z tym pogodzić."
Słusznie. Ja też uważam, że stać go na gorsze i za słabo się starał.
0
@TR3YWAY
A ja tak;) nie maja Siana, Cash , hajsiku,,, $$$$ na nowy sztab i trenera ;) no i trzeba zmiescic sie w FFP kontrakty Gavi , Araujo , Roque ;) itp itd ;P
0
@Dari0G nie ma co narzekać na xaviego przyszedł w trudnym momencie.W zasadzie stworzył obraz jak powinien modelowo grać pomocnik.Dał ludziom wielę pięknej gry zasługuje na szacunek.Jeśli zostanie nie będę miał z tym zadnych problemu.Patrzyłem w tym na statystyki i Barca byla w nich lepsza.Szale przechylił sędzia.W meczu z psg powinniśmy yo wygrać zadecydowała ambicja naszego zawodnika i nadgorliwość sędziego który gdyby był skrupulatny udunołby zawodnika psg w 1 meczu.Dlatego nie ma problemu aby xavi został faktycznie brakuje 3 osób i rozwiązania kwestii kontuzji w tym zespole.