La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

0

Ja tu widzę 3 opcje, dlaczego jest jak jest:
1) Znajdzie się kasa na transfery, dlatego Xavi zostaje. (Tylko jak czytam jakie to mają być transfery, to znowu sezon bez trofeów się szykuję)
2) Nie ma kompletnie kasy na nic i Laporta ubłagał Xaviego.
3) Informacje o odejściu podali, żeby prasa dała sobie na wstrzymanie i Xavi mógł spokojnie pracować, zmniejszyć presję.

Jak na moje wariant 1 najbardziej prawdopodobny, a jeżeli ktoś zapyta, skoro będzie kasa na transfery, to czemu nie na trenera?
Albo jedno albo drugie. Z tym, że nowy trener też by chciał wzmocnień, a na to już pewnie pieniędzy nie będzie (na takie wzmocnienia, jakie by chciał).

0

@mrboom opcja nr 4: Xavi powiedział, że jednak nie rezygnuje i ma kontrakt do 2025, a klubu nie stać, żeby mu zapłacić odszkodowanie za wcześniejsze jego zerwanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?