- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 945 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 945 Culés
3
Oklahoma zrobiła wielkie sprzątanie dzisiaj. Zapowiada się sweep.
W ogóle wisi groźba kilku sweepów w NBA. I jednak nieco to zaskakuje. Przynajmniej mnie.
@fart Boston właśnie zaczyna oglądasz? @Encore @takisobiektos @MesQueUnClub96
1
@Comentateiro NOP bezjajeczne totalnie. Mają problem przekroczyć 90 punktów. Natomiast Oklahoma nie może wpaść w duży zachwyt - na Dallas/LAC rywalizacja będzie zupełnie inna
1
@Comentateiro Nie, obejrze jutro rano bez reklam bo nie wytrzymam tego ciśnienia. ;)
0
@MesQueUnClub96 Zastanawiam się czy obecność Ziona zmieniłaby dużo w tej serii, ale coś mi się wydaje, ze Pelicans nawet w pełnym składzie byliby za krótcy.
1
@fart Wrzuć na LR numer telefonu, będę Ci przysyłał sms-y, he he
1
@Comentateiro Wzięliby pewnie G1, co mogłoby mieć wpływ na wynik
1
@Comentateiro ;D
1
@MesQueUnClub96 Mój brat twierdzi, że pierwszy mecz był dla OKC stresujący ze względu na małe doświadczenie tego składu w Play-offs. Przewidywał, że kolejne mecze przyniosą wyraźne wygrane OKC. W sumie miał rację.
Z kazdym meczem chłopaki krzepną
2
@Comentateiro To prawda natomiast pamietajmy, że Pels graja bez Ziona to potężna strata. W II rundzie uważam zobaczymy dużo ciekawsza serię i to bedzie test na co tak naprawdę stać dzieciaki z OKC.
Kilka tygodni temu pisałem z @BartqRKO że dla mnie osobiście OKC i Wilki to II runda max. Zobaczymy jak to się wszystko poukłada. ;)
2
@fart Póki co Minnesota mnie bardzo zaskakuje. Grają bardzo dojrzale i przejeżdżają się po tych Suns bez żadnego problemu.
A Boston dzisiaj walnie Miami i pozostałe mecze raczej też pewnie weźmie. Ten ostatni mecz to była jakaś perfekcja Heat i nie powtórzą tego.
1
@BartqRKO Na razie Minnesota robi to co było wiadomo że będzie robić - dobra defensywa i zbiórki. A że to wystarcza totalnie na Suns którzy zupełnie nie wiedzą co robić, to tak to wygląda
3
@MesQueUnClub96 To nie było takie oczywiste. Gobert miał nieciekawa historię w play-offach i podobnie Towns. Ten pierwszy nie dawał rady w defensywie, a drugi się spalał i łapał faule jeden po drugim.
No i w sezonie regularnym Suns przejechali się trzykrotnie po wilkach i to znacząco. Teraz mamy przeciwieństwo.
2
@BartqRKO @MesQueUnClub96 @Comentateiro Tak Wilki na ogromny plus, ale spokojnie z Jokerem to będzie zupełnie inna bajka. To bedzie petarda seria. Powiem więcej 7 spotkań i każde na żyletki. Tu beda różnice dosłownie 2-3 pkt. ;)
Joker/Jamal vs Gobert/KaT/Edwards alez tu będzie ogień.
2
@BartqRKO no playoffy to inna bajka, co widać po zawodnikach Suns. Zupełnie jak dzieci we mgle
1
@fart Tyle, że Wilki nie wyglądają na 2 runda max. Oczywiście, tak się może stać, bo czeka Jokić i spółka, ale Minnesota wygląda w innych okolicznościach na finały Konferencji.
Jeśli Wilki odpadną po ciężkiej walce, znaczy, że mają papiery na dużo, dużo więcej w kolejnych sezonach. A może pokuszą się o niespodziankę, kto wie?