La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

4

@fart Wstawaj Legionista, Twoi Celtowie leją Miami 30-14.

2

@Comentateiro Kurcze bo nie wytrzymam i za chwilę właczę ;D

2

@fart Ani mi się waż! To prowokator!

3

@Dari0G @Comentateiro Obiecałem sobie, że rano objerzę i dotrzymam słowa ;D

konto usunięte

2

@fart Daruj sobie. Tam nie będzie czego oglądać xd

1

@fart Dzieje się demolka, do przerwy 63-39. Boston w trybie mistrzowskim!!!

0

@Comentateiro Słuchaj powiedz lepiej co tam u Was bo z tego co czytałem Lillard kontuzja i to chyba oznacza koniec przygody. Ciężkie te dwa sezony Bucks i tak się zastanawiam co bedzie dalej z antkiem. Czy to będzie moment gdzie latem powie DOŚĆ i zażąda wymiany? jak to widzisz?

1

@fart U nas jest totalna dezintegracja. Począwszy od sezonu mistrzowskiego, co play-offs wysypuje się min. jedna z gwiazd, co radykalnie obniża szanse Bucks w play-offs. Na domiar złego, supporting cast kisi się we własnym sosie, czyli zarząd nie potrafi obudować Antka odpowiednimi graczami. Wybiera albo iewłaściwych graczy, albo niewiele zmienia.
Oczywiście ozdobą programu było zatrudnienie trenera, który ostatnio przegrywa absolutnie wszystko.

Przypomnij sobie finał Bucks - Phoenix. Oba kluby na topie, oba z pięknymi perspektywami. I oba pokazały, że nie potrafią zarządzać sukcesem. Coś jak Bartomeu w Barcy po 2015 roku.

Uważam, że ten zespół się rozpadnie, chyba, że spróbują jeszcze raz z 34-letnim Lillardem, 33-ltnim Middletonem. Dla mnie ten projekt się skończył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?