La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

1

Widzę, że nawet piłkarze Barcelony nie pracują w niedzielę i spędzają czas z rodzinami. Bardzo dobrze, że poszli po rozum do głowy i swój mecz rozegrają normalnie w poniedziałek jak każdy normalny pracujący człowiek.

konto usunięte

0

@Stinger_ To nie praca, to pasja.

3

@Stinger_ Piłkarze Barcelony zapracowali sobie swoją grą na wakacje do przyszłego sezonu, bo i tak już nie liczą się w walce o żadne trofeum, 200 iq

0

@Stinger_ coś Ci się pomyliło bo mają właśnie trening

0

@Stinger_ Piłkarze Barcelony,muszą częściej wypoczywać.

0

@TR3YWAY Nie wiem co mają, aż tak nie wnikam w to. Chodzi mi tylko o to, że sportowiec też człowiek.

0

@tristan87 Strasznie dużo płacą im za tą pasję.

konto usunięte

0

@Stinger_ Pasja kosztuje. Tak serio, myślałem, że dzisiaj gramy mecz.

0

@tristan87 Ja też tak myślałem dlatego sprawdziłem o której godzinie żeby sobie wszystko zaplanować, a tu się okazało, że mecz jutro. W sumie bardzo mnie to cieszy.

0

@Stinger_ będziesz miał więcej czasu na zapakowanie koszyka w markecie, nie dziwię się xD z dystansem ;)

0

@Muszynianka Koszyka? Tylko słabi wchodzą do sklepu z koszykiem. Ja tam wolę wózek, więcej można włożyć produktów i kasjerka dłużej musi mnie obsługiwać.

0

@Stinger_ ale z uśmiechem na ustach to robi .

0

@Muszynianka Tak, uśmiecha się do mnie cały czas. Chyba mnie polubiła bo wątpię żeby lubiła pracę w niedzielę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?