La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

7

Uwielbiam tu tą euforię po jednym wygranym meczu..
Ludzie, my tydzień temu odpadliśmy z walki o LM i La Ligę, co oznacza, ze na 100% nie wygramy już nic w tym sezonie.
Z czego ta wielka radość? Z pokonania grającej w 10 Valencii? Czy z tego, że Polak strzelił hat tricka?
Aż tak nisko upadliśmy, że macie tak małe wymagania co do drużyny, by aż tak przesadnie cieszyć się z tego typu "sukcesów"?

0

@4Fabregas4 To samo z lewusem, bimbał i kaleczył cały sezon a jednym przypadkowym hat3kiem zmazał plamę i jest królem Katalonii. Żenada

1

@4Fabregas4 oo przyszedł Pan malkontent, niszczyciel dobrej zabawy :D a tak serio, chyba nastały takie czasu, że grając 11 na 10 cieszy nas wygrana u siebie :D

3

@4Fabregas4 niektórzy tutaj mają i jeszcze potrafią cie zaatakować, że chcesz wymagać więcej od druzyny

0

@4Fabregas4 Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma - oczywiście, że wymagamy więcej, ale to co, mamy z wygranego meczu się nie cieszyć? xd

0

@kocieek
Cieszyć tak, ale tu jakaś euforia zapanowała, jakbyśmy właśnie awansowali do finału LM..

0

@4Fabregas4 a no bywa :/ jak się nie ma z czego cieszyć, to trzeba szukać jakiegoś powodu do radości

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?