La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

4

Boston Celtics łatwo w 5 meczach zamykaja serię z Heat.
Udany rewanż choć ten sweep smakowałby lepiej.
Boston jako pierwsza drużyna na Wschodzie melduje się w II rundzie.
Celtics sa 22-4 bez Krzyśka.
#BleedGreen

/photo/1

1

@fart Gratuluję koledze udanej rozgrzewki. Druga runda zapowiada się równie łatwo.
Boston to zespół nie o klasę, a o 2 lepszy niż ktokolwiek z pary Cleveland/Orlando.
Czyli spodziewam się, że zakręcą się koło sweepa.
Tak na dobrą sprawę pierwszy poważny sprawdzian będzie w wielkim finale. Jednak Wschód wygląda blado w porównaniu z Zachodem.

1

@Comentateiro Dokładnie o tym samym pomyślałem jak patrzyłem sobie na drabinkę. Na Wschodzie z całym szacunkiem ale kopanie sie po czole a na Zachodzie wielkie bitwy. No cóż tak to jest. ;D
Trzymam mocno kciuki za Bucks aby ograli Pacers bedzie bardzo ciężko, ale gramy do końca. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?