La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

1

Jedyne wyjście gdzie widzę zdobycie Pucharu Polski przez Lecha Poznań lub Pogoń Szczecin,to jest sytuacja w której te dwie ekipy za rok spotkają się w finale.

1

@FcPortoFan1999 Gorzej jeśli wtedy odwołali by mecz bo i tak nie miałby on sensu.

2

@FcPortoFan1999 Pogoń to przegrałaby finał nawet z Ciężkowianką o której pisał kolega @svensonFCB xD

0

@FcPortoFan1999 pytanie po wczorajszym meczu jest takie czy Jaga zdobedzie mistrza? bo to tez jest juz nieoczywiste

1

@Lanosss Tak zdobędzie. Jagiellonia mistrzem Polski 2023/24. Ekstraklasa jest nielogiczna ale akurat to jest logiczne.

1

@Lanosss Uważam że jak najbardziej muszą to zrobić,to jest system ligowy,a Oni mają 5 punktów przewagi nad Górnikiem+lepszy bilans.Lech,to sam nie chce mistrzostwa. @FCBMati10 Kto wie,najpewniej tak. @Stinger_ Covid-25? Nie wiem,co musi się wydarzyć aby Jaga "zPogoniowała" ten tytuł..

0

@Lanosss Raczej zdobędzie, teraz starcie na wyjeździe z Mielcem, który mimo, że u siebie ma ostatnio dobre bilansy z Jagiellonią to kelnerowanie tradycyjne u Stali Mielec na wiosnę się odzywa i mogą przegrać u siebie.

0

@negreanu w sumie tak, ostatnie mecze stali to mega lipa, jaga powinna wykorzystac okazje

0

@negreanu Stal,pokazała z Legią już że ich obrona jest zwyczajnie cienka od kilku kolejek. @Lanosss W obecnej sytuacji,brak mistrzostwa dla Jagiellonii to będzie podobny ból na Podlasiu jak jest obecnie w Szczecinie.

0

@Lanosss @FcPortoFan1999 Stał ratuje trochę to, że mają 7 punktów przewagi nad strefą spadkową więc porażka nie będzie miała aż takiego wpływu jak potencjalnie sezon lub dwa temu. To już trzeci sezon z rzędu gdzie słabo im idzie runda wiosenna.

0

@negreanu Spaść nie spadną,nawet jeśli już punktu do końca sezonu nie zdobędą,bo jest paru kandydatów na zajęcie tego pechowego 16 miejsca..

0

@FcPortoFan1999 Ale w przyszłym sezonie już może być trudniej jak się znowu nie ogarną na wiosnę. W tym trochę przeciwnicy pomogli Stali i dobra w miarę forma w pierwszej części sezonu.

0

@negreanu W przyszłym sezonie,zapowiadają się o wiele mocniejsi beniaminkowie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?