La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

5

Ciekawostka Tak teraz wygląda Seth "Freakin" Rollins.


0

@mordini123 Ogólnie od WM przestałem oglądać wrestling. Dużo się zmieniło od tego czasu? Jak tam teraz to wszystko wygląda?

1

@Stinger_ Wczoraj gala PLE była we Francji, obecnie okres to taki bardziej na przeczekanie/przejściowy, draft był to może wkrótce wystartują nowe programy i będzie m.in. kontynuacja story z Bloodline.
@mordini123 Pewnie odmłodzić się chciał z wyglądu nieco.

1

@Stinger_ Mistrzowie w większości są ci co byli po Wrestlemanii.W Bloodline nowi członkowie czyli Tama Tonga i Tanga Loa i jest program wewnątrz Bloodline. Gable jest heelem. Trochę się zmieniło.

0

@negreanu @mordini123 Jakieś duże zmiany po drafcie? Tzn. jakiś duży transfer z jednego brandu do drugiego albo rozdzielenie jakiegoś teamu/drużyny?

Tama Tonga i Tanga Loa to jakaś rodzina Reignsa czy po prostu dołączyli do grupy?

1

@Stinger_ Reignsa to na razie nie ma w tv. Solo Sikoa robi samowolkę i sprowadza nowych członków. Raczej planowany storyline między Romanem i jego teamem a Solo i swoją ekipą. A na drafcie takiej znaczącej zmiany nie było. Mistrzowie zostali tam gdzie byli i nikt ważny nie przeniósł do innego rosteru.

1

@Stinger_ Draft niewiele przyniósł zmian. Pewnie dojdzie w story Bloodline do walki Roman i Usosi vs Solo i ta dwójka co zadebiutowała w ostatnim czasie. Jeszcze do tego nadal Rock będzie aktywny i pewnie Fatu (kolejny Samoanczyk) się pojawi.

0

@Stinger_ I Jimmy został wykopany z Bloodline przez Solo.

0

@mordini123 @negreanu Czyli w Bloodline zmiany i mimo braku Reignsa jest ciekawe. W sumie może dobrze bo nudno się robiło.

Jimmy Jak wywalony? Ciekawe czy bracia Uso znowu się nie połączą, a powrót Romana Reignsa ponownie nie wpłynie na to, że znów będą razem tylko tym razem może bardziej dla widzów, a nie przeciwko.

Jest jakaś szansa w najbliższym czasie by Randy Orton powalczył o pas?

1

@Stinger_ Tanga Loa był kiedyś w WWE pod ringnamem Camacho i był w tag teamie z Hunico. Razem do areny rowerkiem jeździli.

1

@Stinger_ To element story, że Solo sam robi co chce albo na polecenie Rocka się okaże w tym programie. Co do Ortona to możliwe, że w przyszłości dadzą walkę o pas z Codym, tylko kwestia kiedy to nastąpi.

1

@Stinger_ Jak dobrze pamiętam Solo stwierdził że Bloodline potrzebuje zmian i miał za źle że Jimmy przegrał z Jeyem. Solo i wtedy debiutujący Tama Tonga po prostu zniszczyli Jimmiego.
Orton wraz Owensem walczyli z Solo i Tama Tonga na ostatniej gali PPV. Nie wiem czy oni dalej będą w tym programie czy coś nowego. Czy w najbliższym czasie będzie walczył o pas to ciężko powiedzieć ale raczej nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?