La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

0

Posiada ktoś tv TCL p735 55"? Jakieś opinie?

konto usunięte

0

@kondzix2115 omijac z daleka. Pracowalem 13 lat w jednej z sieci elektromarketow - na zadna marke nie bylo az tyle reklamacji jak na TCLe. Tragiczny TV, powolny smart, ciemny obraz.

0

@kondzix2115, ja posiadam tcl c635 i jestem ogólnie zadowolony, ale gdzieś tak w 70%. Obraz generalnie jest żyleta, ale wydaje mi się, że tv ma słaby procesor i czasem obraz nie nadąża za daną transmisją czyli np piłka zanika na boisku przy bardziej dynamicznych akcjach. Idzie się przyzwyczaić, ale drugi raz pomyślałbym o kupnie innego TV, choć przed kupnem przewertowałbym mnóstwo opinii bo różne hisense, etc. również mają nieciekawe opinie. Chyba najpewniej Samsung/LG, ale chyba kolega wyżej może mieć zdecydowanie większą wiedzę ode mnie.

Coś tego typu ten mankament:

https://www.reddit.com/r/4kTV/comments/is8b4a/useless_tcl_s535_cant_detect_the_motion_of_the/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?