- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
0
Odniesienie do TOP10 Lig Europejskich:
Lider Premier League - 77% możliwych punktów
Lider Primera Division - 83% możliwych punktów
Lider Serie A - 85% możliwych punktów
Lider Ligue 1 - 75% możliwych punktów
Lider Bundesligi - 88% możliwych punktów
Lider Primeira Liga (Portugalia) - 88% możliwych punktów
Lider Eredivisie - 91% możliwych punktów
Lider Süper Lig (Turcja) - 91% możliwych punktów
Lider Czeskiej Ekstraklasy - 85% możliwych punktów
Zwycięzca rundy zasadniczej Jupiler Pro League (Belgia) - 78% możliwych punktów*
LIDER EKSTRAKLASY - 60% możliwych punktów
------------------------------------------------------------------------
*tam w Belgi jest potem podział, grupa mistrzowska najlepszych drużyn i dane nie są wtedy miarodajne dalej, dlatego poprzestałem na rundzie zasadniczej.
Reasumując, mamy jedną z najbardziej wyrównanych lig w Europie, a może i na świecie. Tylko niestety za tym nie idą wyniki w europejskich pucharach, bo rywale krajowi zazwyczaj starają się równać do najsilniejszego, a jeżeli ten najsilniejszy jest słaby, to wszyscy są wtedy słabi. Nie miałby nic przeciwko, dla dobra polskiej piłki, żeby wzorem krajów takich jak Belgia, Czechy, Turcja, Holandia czy Portugalia zebrała się grupa z 3-5 drużyn, które organizacyjnie i finansowo odjadą całej reszcie ligi na lata. Może Ekstraklasa nie będzie wtedy dla wszystkich konkurencyjna, ale przynajmniej ogólny poziom wszystkich drużyn z czasem się podniesie.
0
@Destroyer_of_Worlds 60 procent możliwych punktów ;)