La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

1

Szkoda, ze Papszun odszedł z Rakowa. Przecież on tą słabą ligę wygralby już pod koniec kwietnia. 75pkt pewnie by nie powtórzył, ale te 60-65 potrzebne do mistrzostwa na pewno

0

@LukaszFan wedlug mnie zmarnowal rok swój jak i Rakowa, na pewno wiecej zrobilby w europie niz Szwarga i pewnie obronilby mistrza. Wydaje mi sie, ze przeliczyl sie, ze dostanie oferte z klubu zagranicznego, moze z bundesligi, a te wszystkie newsy kto go niby chce to tylko fake od kolegow dziennikarzy chcacych pomoc mu w znalezieniu klubu

1

@Lanosss Ogólnie to mówił, że będzie trenować dalej jeśli trafi się jakaś niesamowita oferta. Moim zdaniem liczył na reprezentacje i się przeliczył po discopolowiec wziął kolegę. Ale, że wraca do Rakowa to taki niesmak jest.

0

@bartekvisca z reprezentacja to na pewno sie przeliczyl, a teraz Probierz top lata po Wojewodzkich i gra bohatera jak to wprowadzil polske na euro i pieprzy o golfie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?