La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

0

Marciniak może i sędziował ten mecz dobrze, poza kontrowersją w ostatnich minutach, ale to jak on podchodzi w meczach do rozdawania żółtych kartek to jakiś żart. Rudiger w pół łapie sobie Kane’a i nie daje żółtej, drugim razem zatrzymuje rozpędzonego Davies’a w kontrze i również brak żółtej, Kimmich miał trudne życie i faulował, potem zatrzymał rękami piłkę i też bez kartki. Chyba za daleko poszedł w tym swoim twardym prowadzeniu meczu, bo już nawet tam gdzie należy te kartkę pokazać i zawodnik musiałby się bardziej pilnować albo wyleciałby z czerwoną to jej nie dostaje i nie zmienia się nic. Odrobinę pajacuje łysy z boiska

3

@FCB_dimiC To jest sędzia z bardzo dużym ego o osobowości narcystycznej, więc on zawsze wychodzi z założenia, że ma rację. Nie lubię takiego typu ludzi.

0

@FCB_dimiC w pierwszym meczu inni sędziowie robili tak samo . Camavinga zrobił dwa faule na żółtą, faul taktyczny i stempel a skończył mecz bez kartki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?