La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

2

Najlepsze w dzisiejszym VARealu jest to, że każdy widzi i każdy ich wytyka, to już poznał świat. Latami to była wojenka na madrycko-katalońskim podwórku.

Rzesza sędziów w Madrycie się mieni
Herb z koroną to ich znak
Ich kibice są w uj odklejeni
Śmieje się z nich cały świat
Śmieją się z nich kibice Angielscy
Śmieją się Włoscy i Holenderscy
Hej realu realu realu
Jakiś ty sprzedajny jest

https://x.com/Troll_Futballl/status/1788638470883148047

0

@jakub1906 problem jest w tym że jak na hiszpańskim podwórku Real ma swoich sędziów co może być zrozumiałe to jak wytłumaczyć że sędziowie z całej Europy, z różnych krajów (nawet jak się okazuje z Polski) im sprzyjają? No jak?

"Śmieje się z nich cały świat
Śmieją się z nich kibice Angielscy
Śmieją się Włoscy i Holenderscy"

teraz się śmieją a potem jak oni znów wygrywają tą przeklętą LM to płaczą...

1

@Bobo25 ale co było nie tak w meczu z Bayernem? Najlepszy chyba mecz Madrytu w tej LM, Bayern nie miał nic do powiedzienia.
Na koniec mała kontrowersja z gwizdkiem, był spalony, potem odpuścili ten strzał. Łunin mógł to złapać i nie byłoby problemu, ale słyszał gwizdek i razem z Militao już nie reagował.
Media i rm.pl oraz fcbarca.com mają o czym pisać i jest więcej wyświetleń.
Nakręcają aferkę i tyle.
Leverkusen odrobiło wczoraj 2 golei pięknie, Madryt odrabia 2 gole i sędziowie pomagają.
Smutne jest to, że finał to już ostatnia szansa dla Kibica Barcelony na sukces(oprócz Lipska, City i Bayernu).

0

@madl1l3nho Ale to nie chodzi tylko o ten ostatni mecz, choć i tu jak piszesz "mała kontrowersja" jest rozpatrywana ZNOWU na ich korzyść, ale o całokształt. naprawdę sporo było pomyłek w ich meczach dzięki m.in. którym prześlizigiwali się dalej.
Choć nie uważam jak kolega wyżej że to "zasługa" Realu, zasługa w sensie że oni mają wpływy na sędziów, bo o ile w lidze hiszpańskiej jest to do wytłumaczenia i wydaje się logiczne to jednak w LM, gdzie sedziują im arbitrzy z wielu różnych krajów to jest już niemozliwe żeby przekupywali ich wszytskich, to nie mozliwe bo to gdzieś na pewno by wypłynęlo.
Oni po prostu mają cholernego farta do tych decyzji, ten pakt z diabłem może ma coś w sobie z prawdy...

0

@Bobo25 może płacą za jakieś raporty sędziowskie... nigdy nie wiesz ???? ale to by o niczym i tak nie świadczyło, najważniejsze jest że była kiedyś kosmetyczka realu madryt w jedynm pokoju z szymonem marciniakiem, to jest dowód a nie 17 mln przelewów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?