La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 894 Culés

0

@FcPortoFan1999 Kotwica na 2-0 z KKS Kalisz w 5 doliczonej minucie 2 połowy.
Nawet tacy goście jak oni chyba nie są już w stanie spieprzyć tego awansu ;)

0

@Destroyer_of_Worlds Wiem,widziałem jak Jonathan dobił Kalisz dubletem.On,po sezonie chyba opuści Kołobrzeg.

0

@Destroyer_of_Worlds kotwica awans do 1 ligi?

0

@FcPortoFan1999 powiem Ci, że na niektóre mecze 1 ligi może sobie pochodzę w przyszłym sezonie. Paru znajomych chodzi na Kotwicę, bo były stosunkowo tanie karnety VIP z chlaniem i jedzeniem, mocno mnie zachęcali, ale ta 2 liga to była jednak dla mnie przesada jako kibica od małego Xaviego i Iniesty xD

0

@tbas Najpewniej tak,wspólnie z Pogonią Siedlce.Na dwie kolejki przed końcem,mają 4 punkty nad barażami. @Destroyer_of_Worlds 1 liga,będzie bardziej medialna z uwagi na to że od nowego sezonu będzie w regionalnych oddziałach TVP.

0

@tbas 2 kolejki, 4 pkt przewagi nad konkurencją, 1 mecz u siebie i wyjazd na ostatnią drużynę w tabeli, więc blisko, chociaż rok temu zesrali się przysłowiowy metr przed kiblem, więc nie ma co jeszcze zapeszać ;)

0

@Destroyer_of_Worlds W tej kolejce,Pogoń po awans a w 33 Kotwica,musi to zrobić.Zwłaszcza w sytuacji gdzie reszta się potyka o własne nogi.

0

@Destroyer_of_Worlds matko tyle lat żyje, w końcu te patałachy awansowaly, wpierw 20 lat w 3 lidze teraz 20 lat w drugiej :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?