La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

5

Josh Hart (New York Knicks):
- Ludzie wstają o 6 rano i wykonują 12-godzinne zmiany. Ci ludzie są zmęczeni. My? Gramy mecz… Musimy mieć to na uwadze.

5

@NeroTFP1, o szóstej? Podejrzewam, że niektórzy o 3. Sam miałem kiedyś okres wstawania o 3 żeby dojechać 120km do pracy, ale nie było to tego warte i zrezygnowałem

4

@NeroTFP1 Mnie to o w ogóle śmieszy jak ludzie nieraz mówią i martwią się jacy to tacy choćby piłkarze zmęczeni, że za dużo grają i mają za mało wolnego.

Wiem, że mecz, treningi nie należą do najlatwieszych rzeczy tym bardziej, że taki mecz grając na ciągłej intensywności ale grają za grube miliony, są zawodowcami i mają wokół siebie wszystko co najlepsze, a zwykli ludzie często harują po 8-12 godzin lub więcej (na wsi w tym momencie robota jest praktycznie cały czas) i często robią to albo za najniższą krajową albo nawet nie wiedzą za ile bo nie wiedzą czy cokolwiek w tym roku się opłaci. Jak nie mróz to co innego i tak wkoło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?