La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

1

Szósty rok z rzędu drużyna z najgorszym bilansem nie dostała pierwszego picka w drafcie. @fart @Encore @BartqRKO

1

@takisobiektos I teraz tak się zastanawiam czy to jest słuszna droga?
bo te najgorsze z najgorszych ekip nadal sa najgorsze a "wzmacniaja" się potencjalnymi TOP 3 draftu te średnio najgorsze drużyny.

1

@fart Jest to ciężki, temat i ciężko o złoty środek, chyba że osobne losowanie dla 3 najgorszych drużyn o top3;

1

@takisobiektos Bardzo ciężki temat i powiem szczerze, że obecne rozwiazania nie sa najlepsze. Hawks, którzy bili się o PO dostali 1 pick? serio? ;D
Pistons którzy kopia sie po jajach od 100 lat drugi rok z rzędu sa poza TOP3 draftu? a dokładnie 2 raz losuja im 5 pick ;D

konto usunięte

1

@fart @takisobiektos Coś w tym jest, ale z drugiej strony ja nie ufam takim Pistons i nawet gdyby mieli jedynkę w drafcie to jakoś nie widzę tam miejsca na poprawę. To samo w Hornets.

1

@fart Pistons i Portland dwie najbardziej pokrzywdzone ekipy tego draftu. Z drugiej strony Atlanta i Rockets jedni mieli playiny, drudzy zrobili 41 winów i dostają 1 i 3 pick :D ale skoro sa playiny to mogli by obciąć liczbe drużyn w loterii, o te które w playin grają a nie wszły do playoff.

1

@BartqRKO @takisobiektos I dlatego obecny system jest potwornie zle skonstruowany. Bo ten młody chłopak z 1 trafi do atlanty gdzie sa Trae i Murray i co ten dzieciak tam będzie robił? uważacie, że te stare wygi pozwola mu powachać piłkę? albo w ostatniej akcji pozwola mu zamknać mecz? no nie. I kiedy ten chłopaczek ma się uczyć poważnej koszykówki?
Gdy w Drafcie 2017 z #3 Celtics wybrali Tatuma to Jay udzielił takiego wywiadu w którym powiedział, że nie chciał iść do Bostonu nie dlatego, że ich nie lubił tylko dlatego, że Celtics mieli dużo dobrych grajków i bał się że nie dostanie odpowiedniej ilości minut tak potrzebnych do rozwoju i ukształtowania się jako przyszłej gwiazdy ligi. I miał rację.

konto usunięte

1

@fart Z drugiej strony masz zawodników pokroju Cade Cunninghama, który wydaje się być bardzo dobrym zawodnikiem, ale może gdyby trafił do lepszej organizacji, to dzisiaj byśmy się nim wszyscy zachwycali i przypatrywali się jego meczom w play-offach.

PJ Washington kolejny. Nikt nie miał pojęcia jaki ten gościu ma potencjał, bo w Hornets jest jeden wielki bajzel. Trafił do Dallas i okazało się, że jest świetnym obrońcą i ogólnie mega role playerem.

Ciężki temat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?