La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

0

Najprawdopodobniej najtańszy pakiet Max z reklamami raczej będzie kosztował 29 zł. Tanio to chyba nie będzie.


0

@mordini123 Ja tam mam całe to HBO max zrabatowane do umowy z tv (c+), więc z tego co wiem ma to z automatu przejść dalej po zmianie na MAX.
Ale ostatnio z tego w ogóle nie korzytsałem, nie pamiętam co tam ostatnio ogladałem, chyba Aqumena 2 część ze 2 miesiące temu....

0

@mordini123
Ciekawe, jaki będzie abonament z dostępem do playera. Na Maxie ma być właśnie komplet Eurosportu przy transmisji igrzysk.

0

@Bobo25 Ja mam tą zniżkę 33% na zawsze co dawali na starcie Hbo Max to aż tak tej podwyżki nie odczuje.

2

@NeroTFP1 Ma być pakiet podstawowy i dodatkowy pakiet do wykupienia Kanały + Sport. Żeby oglądać igrzyska to wystarczy podstawowy pakiet bez pakietu z sportem. Raczej Eurosportu już nie będzie w playerze, tylko w Max.

0

@mordini123 mi to dodali za free przy przedłużaniu umowy, więc za to (teoretycznie) w ogóle nic nie płacę. Ale ja tam rzadko jakoś zaglądam, to co miałem obejrzeć na tej platformie już dawno obejrzałem, a jakieś ciekawe nowości to tam od święta wychodzą.
Może po zmianie na MAX trochę to poprawią ale nie jest to dla mnie platforma pierwszego wyboru, gdybym nie miał tego w zestawie z pakietem TV to bym pewnie teraz w ogóle nie wykupywał tego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?