- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1217 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1217 Culés
11
Wy serio bronicie tego Xaviego za te slowa. Jak chlop pieprzy o transferach że nie może kupić tego i tamtego to oczywiste, że gowno wyciśnie z twgo co ma i nawet nie ma wiary w ten zespół. Co sezon transfery chce i gówno mu to pomaga
1
@Faro zmiana trenera niewiele nam da. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Tutaj trzeba zmiany zarządu.
0
@Faro Chłopie wytrzeźwiej. My jesteśmy w takiej sytuacji po takim bagnie które Koeman zostawił. Że każdy normalny kibic przed przyjściem nowego trenera 2 puchary w 2 sezony, czyli mistrzostwo I SPh wziął by w ciemno.
2
@Rewolucja123 Czemu ma nie dać jak ta kadra jest jakościowa. Mówi się że Rafa też nie ma dobrych relacji z trenerem i nie zdziwie się jak reszta też nie ma ale się boją powiedzieć bo legenda klubu
0
@Emhyr Nie z tymi ludźmi u sterów.
0
@PatrykBarca każdy wie w jakiej sytuacji jesteśmy a on musi iść sie wyspowiadać do mediow, szukać wymówek jeszcze przed sezonem i pieprzyć głupoty
0
@Rewolucja123 A co ci oni przeszkadzają? Kadre masz dobrą to pracuj z tym a nie co sezon po 10 nowych transferów
1
@PatrykBarca z taką kadrą jaką miał Koeman na końcu to ciężko było coś wycisnąć (Xavi miał zimowe okienko, chociaż jego zasługa była wtedy spora) ale winić Koemana za to że klub jest biedny był i w sumie jest jak mysz kościelna to lekki bezsens, nawet PK wygrał chociaż wiadomo że wtedy był Leo
2
@Emhyr zobacz co robi zarząd, Koemana obsrali. Xaviego w gorszy momencie też obsrali. Ciągła presja na trenerze. Robienie sobie jaj z trenera - niby nie stać nas, a nagle się znajduje pieniądz na Ferrana, czy Roque. Tym ludziom z zarządu ciężko zaufać i trener, albo przyjdzie z własnym celem bez patrzenia na tych u stołków, albo będzie takim samym pionkiem, jak Xavi. Koeman pionkiem nie był i poleciał.
0
@FCBMati10 Jak Koeman wygrywał PK to mieliśmy dobra kadrę.
A wyniki było dużo poniżej oczekiwań w lidze i CL. Morale to było dno.
My za Koemana z Leo czy bez nie wygraliśmy ani jednego meczu z poważnym rywalem. Realem czy Atletico...
0
@Emhyr Jaka dobra. Zobacz tego Artete. Teraz każdy go Chwali. A na początku progres był znikomy. Ale gość co sezon dostaje nowych graczy. W tym wydał kupę kasy. Czemu nie pracował z tym co ma?
@Rewolucja123
0
@PatrykBarca Na Artete wydali 700 mln i to jest Arsenal tam są inne wymagania
1
@PatrykBarca racja, ale można odbić piłeczkę ze Xavi obecnie tez ma dobry skład a wyniki są rozczarowujące, nie chce wyjść na obrońcę Koemana ale nie ma co go winić jakby to on odpowiadał za wszystkie grzechy Barcelony