La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

2

Kocham oglądać seriale/filmy z lektorem... czasami wychodzą różne kwiatki, na przykład facet mówi w oryginalne "daję ci 30 minut" a oni tłumaczą to jako "daję ci 20 minut..."
etc.
A wy jak wolicie oglądać produkcje z lektorem czy na przykład z napisami ?
@Kgorecki2500 @michal26 @arsenallondyn0 @Kondziubarca @macio_944 @Zoker @MesQueUnClub_87

1

@tomek8756 zdecydowanie napisy. Lektor psuje cały feeling

2

@tomek8756 Oj tam, tylko 10 minut różnicy

0

@Kgorecki2500 Panie, może (tłumacze) kończyli podstawówkę a nie matematykę /angielski
^^

0

@tomek8756 Uważam, że lektor to jest dramat i wybieram wyłącznie napisy. Tłumaczenie tytułów filmów to również jest tragedia. Dirty Dancing - Wirujący seks

0

@tomek8756 zależy, jak jestem wypoczęty, napisy xD
a jak po nocce chce cos obejrzeć, to lektor, bo napisy się rozjeżdżają xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?