La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

0

Dzisiejszy mecz oglądam dla Fermina. Uwielbiam takich zawodników, którzy oddają serce na boisku i są kluczowi dając liczby, które są najważniejsze w końcowym rozrachunku.

1

@Arden ja oglądam dla czawiego, mając nadzieję, że to jego ostatni mecz na Montjuic

0

@TR3YWAY każdy ma swoje priorytety :D

1

@Arden Ciekawe ile będzie dostawać szans po powrocie Gaviego, moze to Fermin będzie wyżej w hierarchii?
Przydałoby sie dwóch takich walczaków na boisku, ale wątpię

0

@LukaszFan Ciężko właśnie zmieścić dwóch tego typu zawodników w jednym składzie. Mają bardzo dużo podobnych cech do siebie.

0

@LukaszFan, może kiedy będzie dwóch o podobnej charakterystyce to Gavi nie będzie tak eksploatowany jak był przed kontuzją. Tylko żeby tak nie było należałoby mieć trenera, który będzie o tym myślał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?