La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

0

@FcPortoFan1999 Watpię aby PG13 wrócił do Indiany po pierwsze Paweł będzie szukał pierścienia to jasne jak Słońce i przy całym szacunku do Pacers to raczej niewielka szansa na wygranie Misia. Boston jeszcze 1 sezon nie do przeskoczenia, Heat i 76 na 1000% się wzmocnia a to już spycha Indianę na co najmniej 4 miejsce. Moim skromnym zdaniem Pacers powinni szukać elitarnego obrońce i iść droga Knicks, którzy jednym ruchem (anunoby) walcza o finały Wschodu. I taka droga powinna iść Indiana.

0

@fart PG do 76 w lato

0

@Encore Coś będzie na 100% i nie będzie to Indiana. ;)

0

@fart A moze powrót do OKC ale nie wiem czy go lubią tam

0

@Encore Watpię, OKC powinni raczej szukać wysokiego bo maja ogromna dziurę na tej pozycji. Chet wspvniały grajek i ogromny talent ale tu trzeba kogoś do pomocy.

0

@fart Albo powrót Hardena do OKC i w roli parobka dla SGA

0

@Encore Wydaję mi się, że OKC chca ogrywać tych młodych. Przyjście Brody, PG13 czy innego emeryta może zaburzyć chemię w zespole. I tak coś czuje, że cały menedzment OKC zdaje sobie z tego sprawę. Bez żadnej emerytowanej gwiazdy melduja się w II rundzie Zachodu. Jest potęzny progres i nie trzeba tego zmieniać. ;)

1

@fart Tak aczkolwiek brakowało w tych po jakiegoś doswiadczonego weterana

0

@fart To jak będzie szukał pierścienia i skakał między drużynami,to będzie najpewniej drugim Hardenem,czyli nigdzie go nie znajdzie.Chyba że musi się trafi takie Golden State jak Durantowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?