La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

5

Prezes Take-Two w wywiadzie dla CNBC powiedział m.in., że Rockstar poszukuje perfekcji względem GTA 6 i to jest powodem lekkiego opóźnienia na jesień. Dodatkowo chcą by było to coś, czego jeszcze nikt nie widział, oraz że są bardzo pewni terminu dostarczenia gry na jesień 2025.

Bardzo grube słowa, ale to Rockstar, więc śmiem twierdzić, że wszystko może się z tych słów potwierdzić.

twitter.com/_Dyllie_/status/1792241924738285669

0

@macio_944 Pewnie do serii GTA się nie przekonam ale seryjka na YT będzie oglądana.

4

@Kgorecki2500 Przekonałeś się do RDR2, to IMO tym bardziej przekonasz się do GTA :)

1

@macio_944 W GTA V mam 310h z czego 300 w online (:
Ale to i tak najwcześniej zagram za kilka lat dopiero jak już.

1

@macio_944, dla nas to żaden problem, ponieważ będziesz miał więcej czasu żeby uzbierać pieniądze na konsole dla mnie

0

@macio_944 ciekawe czy dorównają takiej MAFII 3 :P

1

@FCB_dimiC Nie no, konsolka już zamówiona z Chin
@Messibestplayerintheworld W ilości bugów i niedopracowania z pewnością nie ¯\_(ツ)_/¯

1

@macio_944, co Ty ***** zamówiłeś?

0

@macio_944 a ścieżka dźwiękowa, fabuła, model strzelania, Grafika?
Rockstar może mieć ciężką przeprawę.

1

@FCB_dimiC Zobaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?