La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

0

Lubię Indianę Pacers,ale niestety jutro po 2:00 w nocy dostaną wpierdziel 40 punktami od Bostonu.

0

@FcPortoFan1999 Pacers podmęczone to fakt natomiast uważam, że meczyk może być na styk.

0

@fart 2 gra zapowiada się lepiej,tutaj będzie bez złudzeń.

1

@FcPortoFan1999 W całej serii to Celtics będa faworytem bez dwóch zdań natomiast Pacers graja fantastycznie u siebie i tu widzę szanse dla Indiany na 7 meczowa serię.

konto usunięte

1

@fart @FcPortoFan1999 Indiana jako jedyna drużyna nie przegrała u siebie meczu w tych play-offach. Byłoby ciekawie, gdyby urwali jakiś mecz w Bostonie.

1

@fart Życzę powodzenia,i jeśli wygrania serii to i wygrania finałów.Wschód,musi znów wygrać NBA! @BartqRKO Gdybym miał liczyć na urwanie takiego meczu to raczej w grze drugiej niż pierwszej.Jednak ta seria z Knicksami,to prosta nie była.

0

@FcPortoFan1999 Oby się spełniło ;D

1

@fart Zachód,ostatnio za często wygrywa.Ja z zachodu poza Spursami,nie mam drużyny którą lubię.

0

@FcPortoFan1999 Ja tylko Boston ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?