La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

3

Gorzej niż za Xaviego nie będzie, a może chociaż dna przegrywu... Tfu.. Barcy się pozbędziemy.

3

@kuz Filozofia "gorzej nie będzie" doprowadziła nas w sumie do tego, gdzie jesteśmy. Więc byłbym ostrożny.

1

@misterio od kilku lat to stosujemy i jest gorzej z każdym sezonem. XD

1

@misterio Hmm, mistrz Hiszpanii, awans z grupy w LM, czy gorzej? xd

0

@kuz @misterio Ukrzyżowany Setien, Koeman z tylko CDR, a można było spokojnie 3 puchary przytulić, pusty sezon, odklejenie się z Xavim i 2 puchary, pusty sezon. To wszystko to tylko 4.5 sezonów od odejścia Ernesto i rozpoczęcia filozofii "gorzej nie będzie".

1

@kuz to w sumie różne sezony. Niesposób jednak nieodnieść wrażenia, że wyciągając średnią z każdego kolejnego trenera nie progresujemy, a zawsze ktoś napisze sławne "gorzej nie będzie".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?