La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

1

Pomijając lata trenerskiej amatorki Flicka na poziomie 3 i 4 poziomu rozgrywkowego w Niemczech sprzed 20 lat, który należy po prostu przemilczeć, to bierzemy trenera mającego de facto w CV rozegranych 111 oficjalnych meczów w karierze w charakterze głównego trenera? Ja rozumiem, że czasem się ryzykuje z mało doświadczonym szkoleniowcem bo robiliśmy to stosunkowo często, ale zazwyczaj jak takie rozwiązanie zakończy się klęską (Xavi), to kluby sięgają wtedy raczej po jakiegoś doświadczonego szkoleniowca...

1

@Destroyer_of_Worlds No nie wiem. Rijkaard przed Barcelona był asystentem w Holandii i miał 58 meczy jako trener. Pep był w drugiej drużynie tylko. Enrique w drugiej Barcelonie 124 mecze i 81 jako trener Romy + Celty. Więc jakiegoś szału też nie robili a wynik mięli niezaprzeczalnie.

0

@Kazragore na Euro 2000 był już pierwszym trenerem Holandii ale fakt jako pierwszy trener dużo meczy nie rozegrał i o ile dobrze pamiętam spadł z jakąś drużyna z Eredevisie

0

@Destroyer_of_Worlds nie szukaj tu logiki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?