La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

13

Jedyna słuszna decyzja ale cyrk temu towarzyszący sprawia że dla mnie Laporta jest spalony. Robi po raz kolejny z nas klub mem. Xavi trener słabiutki, nie uczący sie na błędach, na konferencjach jeśli chodzi o żenujące wypowiedzi przebił Koemana. Mimo wszystko dzięki, zawsze mogło być gorzej, a bycia Cule mu odmówić nie można, a to sie szanuje zawsze. Szkoda że jego legenda została naruszona bo piłkarzem był cudownym. Niestety jak widać trenerka to inna bajka. Ciekawe czy sprawdzi się w jakimś mniejszym klubie bez takiej presji. Teraz tylko liczyć że Flick złapie te panienki za jaja i poprawi przede wszystkim przygotowanie fizyczne wywalając amatorke z naszego klubu w tym zakresie. Mam co do niego spore wątpliwości, ale szczerze od serca w niego wierze i licze że zamknie mi morde. Znowu zachciało się oglądać kolejny sezon, bo z Xavim na ławce tych chęci nie było wcale.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?