- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1377 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1377 Culés
4
Chciałbym żeby mi ktoś wyjaśnił jak Xavi został źle potraktowany skoro sam 5 miesięcy temu zarzekał się że odchodzi :) Potem się niby „dogadali” ze Xavi zostanie, bo pewnie nie miał żadnego trenera dogadanego, a jak ma już dogadanego Flicka to zwolnił Xaviego. Przez właśnie pobłażanie, odpuszczanie, brak ciężkich decyzji jesteśmy teraz pośmiewiskiem w Europie. Tak jak kocham Xaviego i życzę mu jak najlepiej to akurat wielki + dla Laporty za to że decyduje się na trenera spoza kółka Barcelońskiego, tylko to może obecnie podnieść Barcelonę.
3
@ObiektywnyKibic121 no jak ci szef przychodzi i błaga o pozostanie to co pracownik ma sobie pomyśleć? Jeden się zgodzi, drugi nie. Xavi się zgodził, a potem dostał kosę w plecy od barona. Zachowanie nieetyczne, niemoralne, bez zasad. Jak ktoś coś takiego akceptuje to gratuluję. To tak, jakbym ja poszedł do szefa, powiedział że się zwalniam, on mnie ubłagał, coś tam na obiecywał, ja się zgodziłem, a potem ściągnął Ukraińca albo kogoś innego na moje miejsce i mnie zwolnił. Bekę mam z osób, które sądzą że to Xaviego wina, beka. Czyli gdy dochodzi do gwałtu, to z winy ofiary?
0
@VegetaPolska
A skąd Ty wiesz ze on go błagał? Xavi powiedział ze odchodzi to się trzyma swoich decyzji.
1
@VegetaPolska Xavi przegrał swoje pozostanie ostatnimi meczami zwłaszcza z Girona a nie bo tak sie Laporcie odwidzialo
0
@VegetaPolska
Co Ty mi mówisz o jakimś gwalcie? Człowieku to jest piłka nożna, nie masz wyników, Twoja drużyna gra gorzej niż Górnik Wałbrzych to zegnasz się z praca.
0
@ObiektywnyKibic121 ale ja nie mówię, że zwolnienie Xaviego to zły wybór tylko chodzi mi o okoliczności i sposób jego zwolnienia. Xavi został poproszony według mediów bo na nie musimy się powoływać, żeby został, więc tak zrobił. A potem dostał kosę w plecy. Zwolnienie to dobry wybór, ale nie w taki sposób jaki to zrobił Laporta. Ale ja jestem człowiekiem z zasadami, z kodeksem moralnym więc takiego postępowania nie toleruje wobec drugiego człowieka
1
@VegetaPolska a jak wam Mbappe odmowil 2 razy a teraz sie podniecacie to już spoko i nikt o tym nie pamięta jak go wyzywał od kundli
1
@VegetaPolska
To tak jak napisał @Faro mam nadzieje ze nie będziesz się cieszył po przyjściu Mbappe i po jego golach?
0
@Faro kto wyzywał, ten wyzywał. Nie byłem z tego zadowolony
0
@ObiektywnyKibic121 a dlaczego mam się nie cieszyć? Mbappe sam opowie co się wydarzyło na prezentacji (takie są plotki). Będę kibicował drużynie i będę się cieszył gdy będzie wygrywała. Ale ja jestem przede wszystkim z Florentino Perezem. Akceptuję wszystkie jego decyzje. Więc jeśli on widzi Mbappe, który żałował że przedłużył umowę, widział to co się działo, to ja mu ufam
0
@VegetaPolska
Ja akceptuje każda decyzje Laporty
0
@ObiektywnyKibic121 ale tu nie chodzi o zwolnienie, bo ono jest słuszne tylko sposób w jaki do tego doszło. Poza tym, Laporta powinien podać się do dymisji, za to co robi. I to nie jest tylko moje zdanie. Nie jest to dobra kadencja.