- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1132 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1132 Culés
18
dziadek ich ora xD
1
@draxidox następny co 22 sek obejrzał i ekspert.
2
@arasz1819 Kaczyński TOP
14
@draxidox Przecież Kaczyński ciśnie ich jak dzieci i pewnie to samo robiłby Tusk. Oboje powinni zniknąć z polityki z tym, że jakbym miał wierzyć komuś, komu bardziej zalezy na Polsce to byłby to Jarosław.
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM dla Pisfederacji z pewnością.
16
@draxidox te komisje to tylko sposób dla polityków na kolejne wyciąganie pieniędzy dla siebie
0
@draxidox raz orąją w jedną raz w drugą.Tylko jest jedną rzecz , do pierdla może trafić tu1 pisowska strona.Dziadek może sobie sobie orać , robić sianokosy ,doić i karmić kury.Bo to chyba partią emerycko- rolnicza;)chyba to robią;)
0
@barcelonaLM też tak myślę że już topowy wiek osiągnęła i bliżej mu do brata;)
0
@koksik2700 e tam gdyby nie tusk nie było 2 mld na drogi z funduszu spójności I 132 mld z kpo.Przez jakieś chory klimaty z Niemcami nie przystąpilibyśmy do tarczy .za teraz Duda się do tego przekonał.Konfederacja też by tych 3 rzeczy nie miała więc akurat to dobry czas na Tuska.
0
@Explode nie wszystko idzie do prokuratury .Robota giertycha w zasadzie uwali solidarną Polskę i już poleciał 1 prokurator.Wszystko co ustaliła komisja idzie do prokuratury która oprócz tego robi swoje.