La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2817 Culés

1

Mecz o wszystko dzisiaj dla Indiany.Jesli Boston wyjdzie na 3:0 to chyba nikt nie uwierzy ze Indiana wróci jeszcze do tej serii.


0

@Encore Mecz o honor dla Indiany.

0

@Encore
Bierzemy to
Let's go Celtics!!!!!
❤❤❤

1

@fart Beda tez duzym faworytem w finale i nie zdziwie się jak tez gładko przejdą.Mecze Kyriego w Bostonie od kiedy odszedł to jakas klątwa i słabo wyglada tam.

1

@Encore To najpewniej z powodu jego wytarcia butami herbu Bostonu, gdy grał jeszcze w barwach Brooklynu.

1

@FcPortoFan1999 @Encore Nigdy mu tego nie daruje dziadowi jednemu. Nie wiem jak Wy, ale kurcze Mavs moga zagrać w finale NBa i to byłaby mega sensacja.

1

@fart Dallas mając 2:0 i teraz dwa mecze u siebie chyba nie mogą tego oddać.Nie wierze ze nie wygrają chociaż jednego chociaz historia Denver uczy pokory bo tam Wilki tez był jedną noga poza play off gdy bylo 3:2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?