La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

6

Suuuuui @Encore @Popitek12


1

@barcelonaLM Ten Hag: "Kim ty w ogóle jesteś człowieku"

2

@barcelonaLM, okropna jest ta nowa rzeczywistość

5

@barcelonaLM czyli EtH im ogarnął 4 finały krajowych pucharów w 2 lata i 2 z nich wygrał. W lidze w tym sezonie dramat, ale przy prawie 50 kontuzjach [oczywiście najwięcej w lidze] to powinno się mieć to na uwadze. Pewnie wyleci, ale jak United nie ogarnie spraw z przygotowaniem i opieką medyczną to zmiana trenera nic im nie da.

3

@arasz1819 ETH powinien zostać jeszcze na następny sezon. Puchar jest, Europa jest.

0

@barcelonaLM powinien, ale czy zostanie? Jest nowa władza i samo to się wiąże często z wprowadzaniem swoich. Chociaż gdzieś czytałem wywiad z Ratcliffem i wydawało się, że widzi problemy United znacznie szerzej niż tylko źli piłkarze, zły trener i szyny były złe.

1

@arasz1819 @barcelonaLM Pecha miał sporo w tym sezonie.Błedy popełnił ale nawet w dobrych meczach zawsze ktoś zrobił jakiś błąd indywidualny po czym wpływało to na wynik.A to ze przez cały sezon nie miał pełnego skład to inna sprawa.Ani razu w tym sezonie nie miał zdrowej obrony. (Lisandro,Varane,Shaw,Maguire,Lindelof kontuzje nonstop).

0

@Encore ze względu na ten Haga oglądałem sporo United w tym sezonie i dla mnie to jest niepojęte ile razy oni przegrali albo zremisowali tzw wygrane mecze. Prowadzili 1-0, 2-0, a nawet 3-0 i potrafili nie dowieźć wyniku. Z jednej strony trener zrobił swoją robotę skoro mają takie prowadzenie, ale z drugiej brakuje takiego zmobilizowania ich do pełnej koncentracji. Tu już można szukać winy też trenera. Wg mnie to co zrobił przez 2 lata pozwala mieć nadzieję, że przy zdrowej kadrze ulepi z tego więcej. No, ale co zadecydują włodarze to zobaczymy. Raczej obstawiam zwolnienie, chociażby dlatego że będą chcieli zacząć swój nowy projekt całkowicie po swojemu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?