La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

0

Ogólnie to w przyszłym sezonie w Ekstraklasie chętnie bym zobaczył Lechię, GKS i motor lub Wisłę

0

@IronSanHybrid Wisła to powinna grać w drugiej (trzeciej) lidze

0

@Bobo25 Chyba Pogoń ;) Bo Wisła lepsza od nich w tym sezonie :)

0

@IronSanHybrid jak mieli sędziego swojego to nic dziwnego.

0

@Bobo25 no tak, tak :)

0

@IronSanHybridbrak karnego, plus doliczone 7, gdzie maks powinno być z 5 minut, plus strzelają ,w 99 minucie,
Przecież grali by z tym sędzia nawet 110 minut lub dopóki Wisła by nie strzeliła...
Jawne złodziejstwo. Także Wisełka niech tonie w odmętach niższych lig. Nie dla niech ekstraklasa, nie dla psa kiełbasa.

0

@Bobo25 No tak wszystko wina sędziów, że pogoń nigdy nic nie wygrała :) Nie dla Pogoni wygrywanie czegokolwiek:)

0

@IronSanHybrid ale o czym ty??? Ja mówię tylko o tym przekręconym finale.

0

@Bobo25 Dalej się utwierdzaj że przekręcony finał, a nie po prostu danie dupy przez portowców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?