- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
5
Szczerze to najbardziej obawiam się tego że Araujo zostanie sprzedany, a Laporta mając "długi wdzięczności" w stosunku do Mendesa spożytkuje te pieniądze na utrzymanie w kadrze Felixa i Cancelo pomimo tego że Flick ich nie traktuje delikatnie mówiąc priorytetowo.
Nie jestem fanem Flicka, ale jak będzie trenerem to będę mu kibicował aby nie dał sobie wciskać piłkarzy na siłę. Nie wyobrażam sobie żeby poważny trener zgodził się na wypożyczenie obrońcy który nie potrafi bronić i nieokreślonego ofensywnego piłkarza, którego prześcignął rezerwowy Lopez mając nieporównywalnie mniej zaufania.
PS: sprzedaż za wielkie pieniądze Araujo ma sens gdyż SO mamy wielu, jednak pytanie brzmi czy Araujo stać na bycie topowym obrońcą oraz czy w przypadku ewentualnej sprzedaży pieniądze nie zostaną kolejny raz zmarnowane.
0
@JarekS było info że Flick nie chce ani Felixa ani Cancelo ale klub chce go do nich przekonać.
Araujo raczej przedłuży kontrakt, czekał pewnie na wiadomość kto będzie nowym trenerem
0
@JarekS Nie ma szans na takie beznadziejne rozwiązanie, nie w obliczu potrzeb konkretnych transferów. Nikt nie wyda kasy za Araujo na zbędnych zawodników, którzy dodatkowo średnio się sprawdzili.
0
@JarekS teraz nie ma sensu bo Araujo to może być jednym z najważniejszych elementów w układance Flicka a po drugie nawet gdyby go sprzedali to i tak by nie starczyło na wykup ich obu zresztą Flick na pewno nie zgodzi się żeby ktoś wciskał mu zawodników których on nie chce to nie Xavi
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BORO_12 Flick na bank będzie chciał decydować o transferach nie wierzę że będzie się godził na jakiś fraudów od Deco
0
@krol211 już to widzę xd, nie pamiętam kiedy ostatnio to trener decydował o transferach
0
@JarekS Co do Felixa…Wybitnie utalentowany, ciągle młody gracz. Krnąbrny? A kim był Grealish wcześniej? W jaki sposób Felix miał cokolwiek pokazać przy tak odklejonym trenerze, który na dodatek niespecjalnie go chciał. Oddałbym Cancelo. Zostawił Felixa. Araujo jest mi obojętny. Co do Mendesa- wielki „gracz”. Ale pisanie non stop o nim nagina rzeczywistość. Opieramy się w większości na mediach, chyba, że jak sam podkreślasz, jesteś z wewnątrz tego światka, to wskazuj zawsze swoje kanały informacji :)
0
@BORO_12 to zbyt krótko śledzisz barce , generalnie Flick ma swoje zdanie odszedł z Bayernu przez konflikt z dyrektorem sportowym jeśli Deco zacznie się rozpychać to Flick to paru miesiąca rzuci tę robotę
0
@krol211 zobaczymy ale wątpię
3
@BORO_12 wiem że było info, komentowałem je nawet :) Odnośnie przyszłości Araujo to decyzja bardziej piłkarza i jego nastawienia do Barcelony niż samej Barcelony - jeśli nie zaakceptuje nowego kontraktu to idzie pod młotek.
@RosjaninBut Są zainteresowani Araujo i dlatego są problemy z przedłużeniem kontraktu. Jeśli nie podpisze nowej umowy to idzie latem na mielonkę, a Flick i tak ma wielu piłkarzy o profilu SO, których ceni.
@krol211 No Xavi też na bank miał decydować... Wątpię aby Flick w kontrakcie miał zawarte informacje dotyczące decyzyjności przy transferach. Lada dzień podpisany zostanie konrakt, a gdy tak się stanie to zobaczymy jakie są realne zamiary Barcelony na rynku transferowym bo po podpisaniu kontraktu Flick nie będzie mógl się już wycofać. Flick już widział cyrk w Bayernie, zatem w 100% spodziewać się musi że nie będzie łatwo forsować swoich nazwisk jak poprzednicy Deco żeby sprowadzić Aubę czy Christensena musieli na włosku wieszać swoje pozostanie w klubie aby ich pozyskać.
@rodineusz Dla mnie Felix to miernota mentalna - piłkarz z wielkim potencjałem ale mały człowiek bez charakteru. Lopez zjada go startując z 3 ligi i to jeszcze bez forowania przez zarząd, trenera i sztab szkoleniowy. Zmarnowane kilka tysięcy minut które mogły dostać nasze talenty lub inni zawodnicy pierwszego zespołu. Widać brak chemii pomiędzy Felixem, a piłkarzami z charakterem lub talentami. To rak dla zespołu który powinien się rozwijać.
0
@JarekS Flick ma swoje zdanie odszedł z Bayernu przez konflikt z dyrektorem sportowym który próbował mu coś narzucić więc jeśli Deco zacznie przesadzać to Flick bardzo szybko odejdzie
0
@krol211 Deco też ma mało do powiedzenia co pokazała akcja z trenerem. Tu chodzi o Laporte
0
@krol211 Czemu komentujesz jakbyś był wszystkiego pewny jak nie masz żadnej wiedzy na ten temat? Myślisz że zarząd Barcelony nie wie o tym?
Jeśli Flick teraz by szybko odszedł z Barcelony to by był już totalny jego koniec kariery w wielkiej piłce. Kwestia na co umówili się Flick i Laporta oraz czy Barcelona będzie w stosunku do trenra uczciwa to jest kluczowa kwestia.
Przypominam że to Deco dostarcza możliwe opcje FLickowi - nie zapominaj kto kim jest w klubie i jakie pełni funkcje.
0
@JarekS Mental sportowca zmienia trener i sztab. . Nie psychiatra. Skoro jednak znasz Felixa i wiesz, że to mały człowiek bez charakteru… Ja go nie znam, widzę ogromny talent, którego nikt w tym sezonie nawet nie próbował sprawdzić na poważnie.
0
@rodineusz Felix dostał od początku aż za dużo szans, a mental sportowca może zmienić każdy jeśli sam piłkarz pracuje nad sobą. Dla mnie Felix to człowiek bez charakteru i zdania nie zmienię tak samo jak faktu, że jego wypozyczenie blokowało innych i z perspektywy rozwoju zespołu było bezsensowne.