- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1231 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1231 Culés
0
Mam dość piłeczki
0
@MesQueUnClub96 Do jutra najpewniej Ci przejdzie :)
0
@MesQueUnClub96 Potężna Fortuna zagra... znowu w drugiej lidze xD
2
@MesQueUnClub96 Może powiedz raz czego nie masz dość…
3
@MesQueUnClub96 Odpocznij, pojedź gdzieś na wakacje z rodziną, nabierz chęci, pozytywnej energii i naładuj baterie. Potrzebujemy ciebie tutaj od początku nowego sezonu, twoje opinie na temat różnych sportów czyta sie z wielką przyjemnością, masz ogromną wiedzę i dar do przekazywania jej. Liczę, że za kilka lat to ty będziesz głównym ekspertem w Polsacie przed Ligą Mistrzów, już teraz jesteście na podobnym poziomie, jeśli chodzi o wiedze, a to dopiero początek twojej pięknej przygody eksperta.
0
@MesQueUnClub96 Bochum TOP
0
@July_6_BcN Najpewniej polityki.
0
@MesQueUnClub96 Brawa dla Bochum. Fortuna mental Hurkaczowy trochę
1
@July_6_BcN Nie ma dość nie mieć dość.
0
@MesQueUnClub96 Najlepiej rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady.