La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2748 Culés

1

Miał być zbawcą naszych problemów z bokiem obrony, a najczęściej na boisku wyglądał jakby był tam za "kare"


0

@Arden, żadna strata

konto usunięte

1

@Arden No jakoś dobrze w naszej repce nie wyglądał szczerze mówiąc. Wahadła mamy dobrze obsadzone, bo zapewne będziemy nimi grali, to Zalewski - Frankowski podstawa. Jeszcze w odwodzie świetny z Jagi Wdowik.

7

@Arden Chłop ostatnio sprawia wrażenie jakby się chciał wypisać z tej reprezentacji. Żadna strata

0

@Arden duża strata bo umiejętnościami jest najlepszy na pozycji w kadrze. Gracz premier league itd... 100 razy bardziej wolę go niż Bereszynskiego czy Kędziorę, bo Frankowski byłby niezły na skrzydle. Cash jest dobry technicznie, no bo nie jest wychowany w polskiej myśli szkoleniowej i tacy piłkarze to skarb dla kadry. Jeśli kiedykolwiek chcemy być mocną reprezentacja, to musimy mieć piłkarzy którym piłka nie przeszkadza na boisku

5

@Arden U nas to 3/4 składu wygląda jak za karę xD

0

@VegetaPolska Tylko, że on właśnie w kadrze jest przeciwieństwem siebie z Premier League. Pewnie to też kwestia tego, że inna taktyka i dużo gorsi wykonawcy. Boczny obrońca musi mieć dobrych zawodników obok siebie, żeby pokazał swoje najlepsze cechy.

1

@Arden I dobrze.Jakiejś wielkiej różnicy na boisku ostatnio bez Niego reprezentacja nie odczuwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?