La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

konto usunięte

5

28 maja Selekcjoner Leo Beenhakker ogłosił skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii.
Pamiętacie całą kadrę?


2

@Radioactive9705 Boruc-Wasyl-Żewłakow-Bąk-Golański-młody Piszczek-Dudka-Lewy(łysy)-Roger Guerreiro-Krzynówek i oczywiście Ebi Smolarek.

konto usunięte

3

@Radioactive9705 Drugi najlepszy selekcjoner Polski w XXI wieku. Tylko Nawałka był lepszy

0

@Maziarz A został wygnany w sposób po prostu kompromitujący PZPN..

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Wąska kadra.

2

@Maziarz Ciekawe co by było gdyby Beenhakker miał kadrę Nawałki. Uważam, że wynik byłby jeszcze lepszy choć oczywiście jest to nie do sprawdzenia i koniec końców mogłoby i być gorzej.

konto usunięte

2

@Stinger_ Byłby lepszy. Beenhakker był kozakiem. Wystarczy zobaczyć w jego CV i gablotę trofeów. Trenował Real, Ajax czy Feyenoord. Duże doświadczenie jako selekcjoner, co później u nas pokazał. Przecież to on pierwszy i na ten moment jedyny raz wprowadził Trynidad i Tobago na MŚ

1

@Maziarz Też mi się tak zdaje. Oczywiście te kluby, które prowadził były jednak dużo wcześniej niż prowadził Polskę więc mogło się trochę zmienić ale też obstawiam, że mając kadrę Nawałki mógłby zrobić jeszcze więcej. A awans Trynidadu jednak wtedy bardzo zaskoczył wszystkich. To też dużo mówi o nim jako o trenerze/selekcjonerze.

0

@tristan87 Na ławce rezerwowych na pewno był Sagan, i słynny Irek Jeleń oraz Łukasz Fabiański.

0

@FcPortoFan1999 Ireneusza Jelenia to chyba jednak wtedy nie było na Euro. Mogę się mylić ale to jeden z tych, którym najbardziej kibicowałem i nie pamiętam go z Euro 2008 podobnie jak Pawła Brożka.

0

@Stinger_ Brak Brożka był dość bolesny..

0

@FcPortoFan1999 Nie chodzi mi, że bolesny ale w czym on był gorszy od Zahorskiego czy Saganowskiego?

1

@Stinger_ Właśnie nie wiadomo w czym.Irek Jeleń, był jeszcze przed swoim najlepszym okresem w życiu czyli Auxerre.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?