La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

0

@Luciano99 Będzie jakiś odcinek Chłopaków z baraków czy coś ten tego? Lub słynne teczki?

6

@FcPortoFan1999 Jak mnie Jowita do domu wpuści to będzie, narazie muszę ogarnąć sprawy rodzinne

7

@FcPortoFan1999 Lucek ostatnio ma ciężko. Najpierw SOR po pobiciu przez nieznanych sprawców, teraz nocka na Orlenie. Chłopak ogarnie swoje życie i coś pewnie ugotuje

1

@Kozinho. Mógłby się zabrać za piosenki. @Luciano99 D:

2

@FcPortoFan1999 brakuje wokalisty. @Kessie tak się wkur**** przez kolejny brak wypłaty, że teraz szturmuje naszą granicę od strony Białorusi żeby dostać się jako uchodźca do Niemiec

0

@Kozinho. Czyli się zwyczajnie obija!

0

@Kozinho. Na Orlenie przynajmniej mają hot dogi. Głodny nie siedział.

0

@FcPortoFan1999 bo Lucek ma za dobre serce i ich trzyma niewiadomo po co

0

@Kozinho. W warsztacie niech się trzyma, ale za piosenki mógłby się wziąć.Jakieś takie radośniejsze, bo zwykle w jego filmach są to dość smutne i przygnębiające piosnki.

2

@FcPortoFan1999 to przez @Sysia11 serce mu pękło na milion kawałków i takie pisze teksty dla @Kessie i @Bocheno1

1

@Kozinho. I to była bardzo dobra piosenka-taka uczuciowa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?