La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

0

Ci z Solidarnej Polski to też nieźli nieudacznicy...mieli 8 lat, żeby odpowiednio się nakraść, sprzedać wszystko co mają, zainwestować te środki np. w Paragwaju w nieruchomości, dzisiaj tam wyjechać, czekać na nakaz aresztowania, wystąpić o list żelazny, wrócić sobie na luzie na postępowanie przygotowawcze, które potrwa +/- 1 rok, kolejne 5-7 w sądzie I Instancji, na ogłoszenie wyroku w apelacji czekać z powrotem w Paragwaju, i albo już tam zostać i sobie przyjemnie żyć z czynszów, albo znowu wrócić, bo nierzadko wyroki karne I instancji są uchylane do ponownego rozpoznania, to kolejne 2-3 lata by mogli tu pobyć...
Reasumując, mistrzów zbrodni to my nie mamy, ale czego oczekiwać od tych poselskich miernot. Ja zawszę wychodzę z założenia, że jak już coś robisz, to rób to dobrze, szczególnie jeżeli wyłudzasz już państwowe środki xD

0

@Destroyer_of_Worlds przecież Ziobro wyjechał. Reszta to słupy i durnie. Kraść trzeba umieć. Obajtek w białych rękawiczkach to zrobił. Każdy wie że zajumal kosmiczne pieniądze, ale pół złotówki mu nie udowodnią

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?